© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyeti Coşturan Kutlama

Cemiyeti Coşturan Kutlama

Kuanta A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kılınçarslan’ın eşi aynı zamanda yönetim kurulu üyesi olan Nermin Kılıçarslan yeni yaşını en yakın dostlarının katıldığı coşku dolu bir parti ile kutladı. JW Marriott Otel’de Velocity’de gerçekleşen parti cemiyetin önde gelen isimlerine eğlenceli saatler yaşattı. Kuanta A.Ş yönetim kurulu üyesi olan aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle tanınan Nermin Kılıçarslan, yeni yaşını en yakın dostları ile kutladı. Yaklaşık 60 kişinin katıldığı partide Nermin Kılınçarslan, kendini yalnız bırakmayan tüm dostlarıyla yakından ilgilendi. Saatler ilerledikçe DJ’in canlı performansı ile konuklar sahnede oynayarak günlük hayatın stresinden uzaklaştılar. Uzun süre unutulmayacak partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte tüm davetliler sahneye geldiler. Pastayı kesen Nermin hanıma ilk dilimi hayat arkadaşı Bülent Kılıçarslan yedirdi. Pastanın kesilmesiyle sahnenin üstündeki balonlar serbest bırakıldı. Konukların geç saatlere kadar müzik eşliğinde coştuğu partide eğlence bir an olsun dinmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.