© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen Yeni Yüzüyle Armada’da

Beymen Yeni Yüzüyle Armada’da

Ünlü lüks giyim markası Beymen, Armada’da bulunan mağazasının büyüyen ve yenilenen görünümünü kutlamak için davet verdi
Türkiye’nin önde gelen tekstil markalarından Beymen, Armada AVM’de büyüyen ve yenilenen mağazasının yeni görünümünü kutlamak için bir davet verdi. Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının önemli isimlerini bir araya getiren marka, davette 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’na ait tasarımları da mankenler eşliğinde görücüye çıkardı. Beymen Kreatif Direktörü Murat Türkili’nin tasarladığı Beymen Collection Kadın 2013 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nun ön plana çıkan kombinasyonlarını canlı modeller eşliğinde izleyen davetliler, sezon trendlerine dair ipuçlarını edindi. Başkent ve İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimleri katılım gösterirken, yeni sezon ürünler ise konuklar tarafından beğenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.