© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Aslı Kutluay KAV’da

Aslı Kutluay KAV’da

Tasarım ve sanat hayatına 10 yaşındayken Hindistan’da katıldığı bir yarışmada gümüş madalya alarak başlayan Aslı Kutluay, eserlerini KAV sanat galerisinde sergiledi. Günümüze kadar özel araç tasarımından mekan, mobilya ve ürün tasarımına kadar birçok önemli projeye imza atan sanatçı Aslı Kutluay, dikkat çeken eserlerine KAV sanat galerisi ev sahipliği yaptı. Tablolarında günlük yaşama yer veren sanatçı özelikle bazı tablolarında şiddet gören kadınları resmetmiş. KAV sanat galerisindeki sergide sanatçının tablolarının yanı sıra metal heykelleri de görücüye çıktı. Dikkat çeken sıra dışı sergiye cemiyetin sevilen isimleri de ilgi gösterdi. Birbirinden değerli tabloları ve metal heykelleri inceleyen hanımlar Aslı Kutluay’ı tebrik ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.