© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Muhteşem Öğretmenler Günü Balosu

Muhteşem Öğretmenler Günü Balosu

Nesibe Aydın Okulları, tüm öğretmen ve çalışanları ile birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Gününü muhteşem bir balo ile kutladı.

Swiss Otel’de düzenlenen baloya, Ankara okullarında görev yapan öğretmen ve yöneticilerin yanı sıra Ankara dışında ki okullarının yöneticileri de katıldı. Nesibe Aydın ailesine emeğini ve yüreğini veren çalışanlarına vefasını ifade eden Plaket ve armağanların takdim edildiği gecede, tüm Nesibe Aydınlılar şıklıklarıyla göz doldurdular. Tören kutlama konuşmasının ardından Nesibe Aydın Okulları öğretmenleri, birbirinden renkli anlara sahne olan unutulmaz bir gece yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.