© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TED Cumhuriyet Balosu

TED Cumhuriyet Balosu

Türk Eğitim Derneği (TED), Cumhuriyet’in kuruluşunun 94. yıldönümünü kutlamak ve öğrencilere burs desteği sağlamak amacıyla Cumhuriyet Balosu düzenledi.

İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen ve İstanbul Gelişim Orkestrası’nın sahne aldığı geceden elde edilen tüm bağışlar, burslu öğrenciler yararına kullanılacak. Türkiye’nin eğitim alanındaki ilk ve köklü sivil toplum kuruluşu olan TED, her yıl başarılı ancak maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimlerine devam edebilmesi amacıyla bu etkinliği düzenliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.