© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Swissotel’de Geleneksel Gece

Swissotel’de Geleneksel Gece

Swissotel çalışanları, kendileri için düzenlenen ve Ankara Modern Orkestrası’nın sahne aldığı gecede bir araya geldi.
Swissotel personeli, düzenlenen eğlenceli partide bir araya geldi. Gecenin ev sahipliğini Otel Müdürü Murat Uçan yaptı. Uçan; yoğun geçen bir sezonu geride bıraktıklarını ifade ederek, özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti. Gece, açık büfede yiyecek ve içecek ikramıyla devam etti. Ankara Modern Orkestrası’nın parçalarına danslarıyla eşlik eden otel personeli, keyifli bir gece geçirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.