© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

UĞURLU MÜCEVHERAT

UĞURLU MÜCEVHERAT

Sektörde 35 yıldır hizmet vermekte olan Uğurlu Mücevherat, Kızılay mağazasının yeni dekorasyon çalışmasını tamamlayarak yepyeni görüntüsüyle hizmet vermeye başlamıştır. Yeni konsept mağazada altın ürünler, birbirinden özel markaların pırlanta koleksiyonları ve özel marka saatler bulunmaktadır. Pırlanta özel salonda ve VIP odada yer almaktadır. Ayrıca, yılbaşına özel tüm ürünlerde özel indirimler yapılmaktadır.

 

[nggallery id=795]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.