© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

JW MARRIOTT Ankara’dan Şükran Günü Lezzetleri…

JW MARRIOTT Ankara’dan Şükran Günü Lezzetleri…

Dünyanın önde gelen konaklama zinciri JW Marriott Ankara, 24 Kasım’da Şükran Günü geleneğini Başkent’e taşıdı. JW Marriott Ankara’nın içinde hizmet veren Fires & Flavors’ın usta şefleri, geleneksel Şükran Günü lezzetlerinden hazırlanmış özel menüsünü misafirlerine sundu. Muhteşem soslarla servis edilen hindi, ev yapımı lezzetinde tartlar ve sıcak şaraptan oluşan menü ile Başkentliler sevdikleri ile keyifli bir “Şükran Yemeği”nde biraraya geldi.

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.