© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İnci Soydan LOFTSPA

İnci Soydan LOFTSPA

Cilt bakımı denince Ankaralıların çok iyi bildiği bir isim İnci Soydan. Ankara’dan taşınan İnci Soydan yaklaşık bir senedir İstanbul’da yeni bir mekanı işletiyor, İnci Soydan Loft SPA. İnci Soydan Loft SPA, Levent’teki eski Ülker fabrikasının Tabanlıoğlu mimarlık tarafından, konuta dönüştürülmüş projesi “Levent Loft” içinde yer alıyor. Türkiye’de bir ilk olan ve birçok ödüle sahip bu bina 4.Levent’te, Tekfen Tower ve Kanyon’un arasında yer alıyor.  Kişiye özel butik hizmet veren SPA’da buhar odaları, saunalar, Türk hamamı, masaj odaları, zayıflama, cilt ve vücut bakımı üniteleri bulunuyor.

İnci Soydan’ın yaptığı bakımların ünü kısa sürede İstanbul’da da kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. Cemiyet ve iş dünyasından birçok ünlü isim mekânın müdavimi oldu bile. Mekânı diğer SPA merkezlerinden ayıran en önemli özellik, burada yapılan bitkisel cilt ve vücut bakımları. Cilt ve vücut bakımında kullanılan maske, peeling ve kremler, kişinin cilt tipine uygun olarak bakım sırasında hazırlıyor.

İnci Soydan ve kızı Esen Soydan, cilt bakımı uygulamalarını bizzat kendileri yapıyorlar. Akne, elastikiyet kaybı, çizgilenme gibi cilt sorunları, sorunun büyüklüğüne göre 3, 5 veya 10 seanslık kürler halinde çözülüyor.
Özellikle İnci Soydan’ın müşterileri yapılan bakımı, cilt bakımı diye adlandırmak istemiyorlar. Yapılanın cilt bakımının çok ötesinde, bir yenilenme, ruhsal bir terapi olduğunu söylüyorlar.

Türk hamamında yapılan vücut bakımları en çok dikkatimizi çeken ünite oldu. Vücudu güneşe hazırlamak için çok uygun bir uygulama. Buhar banyosu ardından girilen hamamda önce kese yapılarak vücuttaki ölü deriler arındırılıyor. Kesenin ardından üzüm çekirdeği, tarçın, incir, susam yağı… aklınıza gelebilecek her türlü bitkisel malzemeyle cilt tipinize uygun maske peeling uygulaması yapılıyor. Peeling ardından yapılan köpük ve soğuk su masajıyla tüm yorgunluk akıp giden sulara bırakılıyor. Bakım sonunda dinlenme odasına geçip özel harmanlı yeşil çayınızı yudumlayıp, taze meyvenizi yerken kendinizi farklı bir boyutta hissediyorsunuz. Yapılan bu uygulamalar hem bedeniniz hem de ruhunuz için bir ödül.

Zayıflamak isteyenler için oldukça farklı alternatifler mevcut. Yosun, CACI Quantum, derin ısı, masaj gibi farklı yöntemler kişinin vücut tipine göre paket programlar halinde uygulanıyor. 2 hafta ile 2 ay arasında değişen programlarda selülit, sarkma aşırı yağlanma, ödem gibi temel kilo sorunları gideriliyor.

Bu butik SPA’nın kapısından içeri adım attığınızda farklı bir dünyaya geldiğinizi anlıyorsunuz. Yapılan uygulamaların hepsi geleni maksimumda şımartmaya yönelik. Gelenlerin kendileri kral veya kraliçe gibi özel hissetmeleri amaçlanıyor. Kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmak istediğinizde gidebileceğiniz doğru bir adres İnci Soydan Loft SPA.

Adres: Levent Loft Büyükdere Cad. No:201 4.Levent
Telefon: 0212 324 8744

Yazar Hakkında /

Yazarımız hakkında kısa özgeçmişi çok yakında sayfamızda olacaktır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.