© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Rollhouse’da Rakipleri Devirmeye Hazır mısınız?


Rollhouse’da Rakipleri Devirmeye Hazır mısınız?


Rollhouse Geleneksel Sektör Turnuvaları başlıyor. İş arkadaşlarınızla 4 kişilik bir takım oluşturun, aynı sektörde olduğunuz diğer takımlarla kıyasıya mücadele edin. İş çıkışı saat 20:00’da hem günün yorgunluğunu atın hem de doyasıya eğlenin. 
Sektöründe isim yapmış değerli firmaları turnuvamızda görmek, beraber bowling oynamak isteriz, biz de varız diyorsanız; info@rollhouse.com
image001

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.