© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mövenpick Hotels & Resorts’dan 40. Yılına Özel Festival

Mövenpick Hotels & Resorts’dan 40. Yılına Özel Festival

Mövenpick Hotels & Resorts hayata mükemmel lezzetler katmanın 40. yılını kutluyor. Yaklaşık 23 ülkede 78 oteli bulunan, ilk oteli 1973 yılında Zürih’te misafirleriyle buluşan İsviçre kökenli otel grubu Mövenpick Hotels & Resorts, 40. yıl dönümünü kutlamak üzere özel bir menü hazırladı. Avrupa’daki tüm Mövenpick otellerinin yanı sıra 1-13 Ekim 2013 tarihleri arasında Mövenpick Hotel Ankara, Mövenpick Hotel Istanbul ve Mövenpick Hotel Izmir’de gerçekleştirilecek lezzet festivalinde konuklar, 40 yıl öncesine ait en popüler ve klasik lezzetleri cazip fiyatlarla tatma imkanı bulacaklar.

Daha fazla bilgi için lütfen www.moevenpick-hotels.com adresini ziyaret ediniz.
40 yil menu1

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.