© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Down Town’da Buluştu

Cemiyet Down Town’da Buluştu

Armada Hayat Sokağı’ndaki RollHouse Plus bünyesinde bulunan Downtown Food Club, Kadınlar Günü’nde cemiyet hanımlarının buluşmasına ev sahipliği yaptı.

Ankara cemiyet hayatının elit hanımları Downtown Food Club’da düzenlenen kadınlar günü etkinliğinde bir araya geldi. Davete katılan hanımlar, Armada AVM Hayat Sokağı’nda hizmet vermeye başlayan yeni restoranın kendileri için hazırlanan lezzetleri tatma ve sohbet etme imkanı yakaladılar. Bu anlamlı günde sıcak ve samimi bir ortamda bir araya gelen hanımlar, şıklıklarıyla dikkat çektiler. Davet sonunda hanımlara, Downtown Food Club yetkilileri tarafından günün anlamına uygun rengarenk çiçekler hediye edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.