© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Aylin Özal

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Aylin Özal

Özspor Isı Yalıtım Şirketi’nde Yönetim Kurulu Üyesi olan, resim ve ahşap boyama çalışmaları yapan Aylin Özal’ın görkemli evinde çok özel bir çekim gerçekleştirdik. Sofralarda görselliğe önem veren sanatçı ruhlu Aylin Hanım ihtişamlı sofrasıyla karşınızda…

 

Yeni yıl sizin için ne ifade ediyor?
Yeni heyecanlar hissettiriyor. Her yeni yıla mutlu ve heyecanlı girerim ve her zaman eksiksiz (sevdiklerimle, ailemle) yıllara girebilmek temennisinde bulunurum.

 

Yılbaşı için özel gelenekleriniz var mı?
Yeni yılda mutlaka evimi ve bahçemi süslerim. Eğer evdeysem kesinlikle çok özenli bir sofra hazırlarım ve bütün aileyi bir araya getiririm. Eşimle birlikte çok yılbaşı partilerimiz olmuştur. Hep biz organize etmişizdir. Sevdiklerimizle birlikte olmaktan çok mutlu oluyoruz.

 

Unutamadığınız çok özel bir yılbaşı anınız var mı?
Her yıl çok güzel geçiyor. Ama 2 yıl önce Bilkent Otel’de verdiğimiz yılbaşı partimizde yurtdışından ve İstanbul’dan yakın dostlarımızın gelerek bize sürpriz yapması beni çok mutlu etmişti.

 

Yılbaşı sofrasında olmazsa olmaz dediğiniz ya da çok sevdiğiniz bir şey var mı?
İçi doldurulmuş hindi, kestaneli pilav ve mutlaka yılbaşı pastası…

 

Yılbaşına nerede ve nasıl girmeyi planlıyorsunuz?
Bir karar vermedik. Ama evimiz yeni olduğu için belki yine arkadaşlarıma özel bir parti düzenleyebilirim.

 

2012 için dilekleriniz neler?
Herkes için muhteşem bir yıl diliyorum.

 

Masanızın ismi, konsepti ne olsun?
Avangart bir konsept diyebilirim. Sofrada renkler benim için çok önemlidir. Yılbaşı sofrasında altın rengi, kırmızı ve yeşili kullanmak istedim…

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.