© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yardımsever Hanımlar Defilede Buluştu

Yardımsever Hanımlar Defilede Buluştu

Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı ve Uluslararası Kadınlar Derneği, Altındağ Doğantepe’de okul öncesi eğitim veren bir merkezin eksiklerini gidermek ve burs vermek amacıyla düzenledikleri sosyal sorumluluk projesi için bir etkinlik gerçekleştirdi.

Yardım ve öğrenciler adına burs sağlamak için düzenlenen etkinlikte, ünlü modacı Mehmet Köymen’in tasarımlarının sergilendiği bir defile yapıldı. Hilton Otel’de oldukça yoğun bir katılımın gerçekleştiği etkinliğin ev sahipliğini ANAÇEV Başkanı Ayla Hatırlı ve Uluslararası Kadınlar Derneği Başkanı Aytül Gökçe üstlendi. Davette, ünlü modacı Mehmet Köymen’in tasarımları Ankaralı yardımseverlerin beğenisini topladı. Köymen; etkinliğe katkıda bulunduğu için oldukça mutlu olduğunu ifade etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.