© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Beliz Büyükhanlı

Muhteşem Yılbaşı Sofraları-Beliz Büyükhanlı

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden, iki çocuk annesi Beliz Büyükhanlı’ya yılbaşı sorularımızı yönelttik. Özel yılbaşı
sofrasıyla bizleri büyüleyen Beliz Hanım’ın samimiyetle verdiği cevapları ve güzel sofrası sizlerle…

 

Yeni yıl sizin için ne ifade ediyor?
Kışın en soğuk ve karanlık dönemine denk gelen yılbaşı, kendi içimizdeki neşe ve sıcaklığı açığa çıkarmaya ve paylaşmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz aynı zamanda yeni fikirlerin, planlamaların oluşturulduğu, bitişlerin ve başlangıçların yaşandığı bir yeniden yapılanma dönemini ifade ediyor.

 

Yılbaşı için özel gelenekleriniz var mı?
Yılbaşında çocukların da çok hoşuna gittiği için beraber bir yılbaşı ağacı süsleyip yakınlarımız ve sevdiklerimizle birkaç tane yeni yıl kutlaması yapıyoruz.

 

Unutamadığınız çok özel bir yılbaşı anınız var mı?
Tarihini hatırlayamadığım bir yılbaşında New York Times Square’de -10 derecede donmuştum.

 

Yılbaşı sofrasında olmazsa olmaz dediğiniz ya da şunu çok severim dediğiniz bir şey var mı?
Yılbaşı sofrasında bolluk, bereketi simgelemesi, bir pırıltı yaratması açısından altın, gümüş veya kırmızı renk mutlaka kullanılmalı. Sofrada mumu zaten severim ve menü olarak da hindi yerine deniz ürünleri olmasını tercih ederim.

 

2012’ye nerede ve nasıl girmeyi planlıyorsunuz?
Henüz bir planımız yok fakat büyük ihtimalle Ankara’da önce ailemizle sonra da arkadaşlarımızla kutlayacağımız bir program olur.

 

2012 için dilekleriniz neler?
Herkese tüm sevdikleri ile beraber sağlıklı, neşeli, mutlu bir yıl diliyorum. Umarım herkesin tüm dilekleri gerçek olur.

 

Masanızın ismi, konsepti ne olsun?
Hazırladığım masanın ismi biraz da esprisi olsun diye Tarkan’ın eski şarkılarından birinin ismi olan “Kış Güneşi” olabilir…

[nggallery id=739]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.