© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Esra Demiryıldırım’ın Kayak Rotası

Esra Demiryıldırım’ın Kayak Rotası

Esra Demiryıldırım ekstra bir tatil deneyimi yaşamak isteyen aileler için Meribel köyündeki Chalet Alpaca’yı öneriyor…

Bu yıl kayak tatiliniz için neler planladınız?

Öncesinde münferit rotalarımız olurdu ama son dört yıldır sömestr döneminde kayak okulu ile gidiyoruz kayak tatiline. Bu sene, arkadaşlarımızla, çocuklarla kayak okulu dışında bir program yaptık.

Türkiye’de kayak için genellikle hangi rotayı tercih ediyorsunuz?

Hem lokasyonundan dolayı ulaşılabilirliği açısından hem de çocuklarla çok rahat ettiğimiz için Türkiye’de Kartalkaya ilk tercihimiz oluyor.

Peki yurt dışında neresi?

Yurt dışında Club Med zinciri özellikle çocuklu aileler için çok başarılı. Geçtiğimiz günlerde Paradiski bölgesinde açtıkları yeni kayak tesisi Les Arcs Panorama’yı bu yılki kayak programımıza dahil ettik.

Çocuklu tatil planlandığında en iyi merkezler nereler oluyor?

Çocuklu aileler için öncelikli ihtiyaçların göz önünde bulundurulduğu tesisler tabii ki tercih sebebi. Bunların başında bence liftlere ulaşımın kolaylığı geliyor. Kayak dışında çocukları oyalayacak aktivitelerin olması önemli. Çok ekstra bir tatil deneyimi yaşamak isteyen aileler için Fransa’nın Meribel köyündeki Chalet Alpaca mükemmel bir dağ evi seçimi olur.

 

En eğlenceli partiler hangi kayak merkezlerinde oluyor sizce?

Uludağ’da Winterfest kapsamındaki partiler bence çok eğlenceli oluyor. Courchevel’de Le Tremplin ise, menüsü, müzik ve şovları ile Avrupa’nın herhalde en popüler yerlerinden…

Kayak kıyafetlerinde hangi markanın ürünlerini tercih ediyorsunuz?

Kıyafetlerin hafif ve korunaklı olması gerekiyor. O yüzden biz çocuklar için Poivre Blanc ve Descente, kendimiz içinse Emmegi ve Colmar markalarını tercih ediyoruz.

 

Yaz tatili mi kış tatili mi daha mutlu ediyor sizi?

Yaz tatili, çünkü ben tam olarak deniz ve güneş insanıyım.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.