© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Tuğçe Postoğlu’nun Rotası

Tuğçe Postoğlu’nun Rotası

Tasarımcı Tuğçe Postoğlu için bir tatili güzel yapanlar: sevdikleriyle vakit geçirmek, yeni yerler keşfetmek, güzel yemekler ve unutulmaz anılar biriktirmek…

Bu yaz için tatil planlarınız nelerdir?

Bu yaz pandemiden dolayı yurt dışı tatilini ve uçağa binmeyi rafa kaldırdım. Temmuz ve Ağustos aylarını Çeşme’de geçirmeyi planlıyorum. Belki bir haftalığına da arkadaşlarımla Bodrum kaçamağı yaparım.

Unutamadığınız tatil anınız nedir?

Geçen yaz yakın bir kız arkadaşımla Güney Fransa tatili yaptık. Hayatımda en çok keyif aldığım tatillerden birisiydi. İnşallah seneye yazın tekrar yapmayı planlıyoruz.

Tatile dair hayalleriniz nelerdir?

Benim için güzel bir tatilin tanımı; sevdiklerimle bol bol gülüp eğlenmek, yeni yerler keşfetmek, güzel yemekler denemek ve unutulmaz anılar biriktirmek.

Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri…

Türkiye’de Çeşme ve Bodrum’u çok seviyorum. D Maris’ten çok keyif alıyorum. Yurt dışında ise Mikonos, Güney Fransa ve Los Angeles favorilerim.

Bu yılki tatil bavulu favorileriniz…

Bu yaz Chanel’in cırt cırtlı sandaletlerini çok beğendim. Prada’nın siyah kemik güneş gözlükleri çok asil. Renkli boncuklu kolyeler ve Mers’in floresan renkli küpeleri favorilerim arasında.

Zaman geçirmekten en çok keyif aldığınız tatil partnerleriniz kimler?

En çok kız arkadaşlarımla tatile gitmekten keyif alıyorum. Ailemle de çok güzel zaman geçiriyoruz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.