© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İlkem Öztürk’ün Kayak Rotası

İlkem Öztürk’ün Kayak Rotası

Cemiyet hayatının tanınmış ismi İlkem Öztürk’ün, çocukluğundan beri gittiği Gstaad favori kayak merkezlerinden biri…

Bu yılki kayak tatilini planladın mı?

Hayır, henüz planlamadım. Aslında bu sene bunu planlamak için biraz geç kaldım. Genelde bu zamanlarda ya da Şubat ayında gidiyorum ama bu yıl araya Amerika seyahatim girince pek organize olamadım.

Türkiye’de en çok sevdiğin kayak rotası neresi?

Türkiye’de çocukluğumdan beri en çok Kartalkaya’yı seviyorum. Pistler her ne kadar yurt dışındakiler gibi olmasa da ortamı ve otelleri çok güzel ve keyifli.

Peki yurt dışında?

Yurt dışında sevdiğim birkaç yer var aslında… Çocukluğumdan beri gittiğim Gstaad, küçük ama arkadaşlarımla gittiğim, en çok keyif aldığım ve çok kaliteli olduğunu düşündüğüm bir kayak merkezi. Ayrıca yazın da gidilebilen çok güzel bir kasaba. Belki de her yeri bildiğimden dolayı, kendimi orada çok huzurlu hissediyorum. Onun dışında Courchevel, eğlencesi, pistleri ve yemekleriyle bence muhteşem bir yer! Fakat zamanını doğru ayarlamak lazım, çünkü çok kalabalık olduğu zamanlar hiç hoşuma gitmiyor ve zevk alamıyorum. St. Moritz’e de birkaç sene önce çok yakın bir arkadaşımın düğünü sebebiyle gittim ve hayran kaldım. O zamandan beri seyahatlerimin arasına sıkıştırmaya çalışıyorum mutlaka. Doğası, pistleri, hele ki oraya giden o tren… Gerçekten her şeyiyle doğa ötesi bir güzelliğe sahip…

Partileri ve eğlence hayatıyla öne çıkan hangisi sence?

Tartışmasız Courchevel!

Kayak kıyafetinde hangi markanın ürünlerini tercih ediyorsun?

En sevdiğim marka her zaman Moncler. Ama ara sıra Fendi, North Face gibi markaları da tercih ediyorum.

Yaz tatili mi, kış tatili mi daha çok mutlu ediyor seni?

İkisi de! Sanırım yaz tatili biraz daha öne çıkabilir, çünkü sıcağa bayılıyorum. Üşümeyi de hiç sevmem, hatta kayak tatilinin de tek kötü yanı bu bence ama yine de kayak tatilinden de asla vazgeçmem…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.