© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Janusta Hizmete Açıldı

Janusta Hizmete Açıldı

Cinnah Caddesi girişinde yer alan showroomu ile Ankaralılar ile buluşan mermer odaklı tasarım ve konsept mağazası Janusta hizmete açıldı.

Mermer, taş, ahşap gibi doğal malzemelerin kullanıldığı mobilyaları sınırlı sayıda ve el işçiliğiyle üretilen Janusta’nın açılışını marka sahibi Can Özbek gerçekleştirdi. İncelikle seçtiği doğal malzemeleri yaratıcılığıyla bir araya getiren markanın kurucusu ve tasarımcısı Can Özbek yaptığı konuşmada: “ Göz alıcı mermerleri, yenilikçi ve yalın tasarımlarıyla Janusta, Ankara’ya yepyeni bir ışık katacak.” dedi. Üretimi, Türkiye’de yapılan göz alıcı mermerlerin Hindistan, Brezilya ve İtalya’dan geldiği öğrenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.