© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ruhlara Dinginlik Veren Süs Havuzları ve Fıskiye Sistemleriyle Santek Havuz

Ruhlara Dinginlik Veren Süs Havuzları ve Fıskiye Sistemleriyle Santek Havuz

21 yıllık bilgi birikimi, yurt içi ve yurt dışında 2000’i aşkın proje tecrübesi ile süs havuzu ve yüzme havuzu sistemlerine hayat veren Santek Havuz birbirinden farklı çalışmalarıyla ruhlara dinginlik sunuyor…

Süs havuzu tasarımları kent mimarisine dekoratif ve estetik bir katkıda bulunmanın yanı sıra, modern ve teknolojik olanakları sanatla birleştiren ışıklı, müzikli ve danslı su ve ışık oyunları bulunduğu alanda görsel bir şölen sunarak bölgeye turistlik bir değer katmaktadır. Özellikle son yıllarda kullanılan RGB High Powerled su altı aydınlatma sistemleri görsel şölen etkisini artırmaktadır.

Çağdaş kentleşmenin gereği olarak son yıllarda üst gelir düzeyine sahip özel villa ve malikane sahipleri kendi özel bahçelerinde görsel bir güzellik, ruh dinginliği ve huzur veren fıskiyeli, ışıklı, müzikli ve durgun su aynası şeklinde gölet tarzı süs havuzları tercih ediyor.
Ayrıca büyükşehir ve ilçe belediyeleri de kavşak vb. peyzaj projelerinde fıskiyeli ve şelaleli ışıklı, müzikli ve danslı süs havuzlarına yoğun bir şekilde yer veriyor.

 

Artık çok kısa zamanda, çok fonksiyonlu, çok rahat uygulanabilen havuz sistemleri pek çoklarının mekanlarında yerlerini bularak insanlara dinginlik veriyor.

[nggallery id=1381]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.