© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Taşlardan Hayata

Taşlardan Hayata

Ressam Siret Uyanık’ın Cihangir Sanat Galerisi’nde “Taşlardan Hayata” adlı sergisi, düzenlenen şık bir kokteyl ile açıldı.

Başarılı Ressam Siret Uyanık’ın “Taşlardan Hayata” isimli sergisi Cihangir Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilen şık bir davetle açıldı. Sanatçının on birinci kişisel sergisi olan Taşlardan Hayata isimli çalışma, sanatseverlerden tam not aldı. Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda karma sergilere ve bienallere katılan Siret Uyanık’ın resimleri, Amerika’da yayımlanan “Uluslararası Çağdaş Sanatçılar” ve “Dünyandaki Önemli Sanatçılar” kitaplarında yayınlanmıştır. UPSD ve GESAM üyesi olan sanatçının iki tane ödülü bulunmaktadır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.