© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TEYEV’den Görkemli Balo

TEYEV’den Görkemli Balo

Türkiye Emniyet Teşkilatı Şehitleri Malulleri Dul, Yetimleri Eğitim ve Yardım Vakfı (TEYEV) geleneksel hale gelen balosunu, İstanbul Conrad Hotel’de gerçekleştirdi.

Bu yıl Otuz ikinci kez düzenlenen baloda konukları, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, eşi Gülhan Altınok, TEYEV Başkanı Maral Öztekin ve eşi Müren Öztekin kapıda karşıladı. Sosyal yaşamın seçkin isimlerinin katıldığı davet, kokteyl ile başladı. Kokteylde bol bol sohbet etme imkanı yakalayan davetliler, konukların gelmesinin ardından yemek salonuna geçtiler. Baloda konuşma yapan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bu akşam güçlü, geleneksel bir aile toplantısında bulunduklarını söyleyerek TEYEV’in emniyet teşkilatı mensuplarını desteklemek amacıyla kurulduğunu hatırlattı. Konuşmaların ardından vakfa katkı sağlayan isimlere plaket takdim edildi. Plaket töreninin ardından konuklar, Sibel Can’ın birbirinden güzel şarkılarıyla keyifli bir akşam geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.