© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Koleksiyona Renkli Tanıtım

Yeni Koleksiyona Renkli Tanıtım

Milano’nun pret-a-porter konsept mücevherleriyle ünlü markası Pomellato, yeni koleksiyonunun İstanbul’a gelişini Zorlu Center’daki Butiğinde verdiği çok özel bir partiyle kutladı.

Tanınmış isimlerin de aralarında bulunduğu davetliler, yeni koleksiyonun ikonik parçalarını parti boyunca inceleme fırsatı buldular. Gecede, davetin ev sahipliğni Pomellato Ceo’su Andrea Morante ve Pomellato Uluslararası Ticaret Müdürü Irene Guzzi üstlendi. Ünlü isimler, üzerinde değişik renklerde Nudo yüzük kombinlerinin yer aldığı fotoğraf panosu önünde anı fotoğrafı çektirme fırsatı buldular. Pomellato Butiğin önündeki havuzun üzerine kurulan, etrafı özel bambularla çevrelenmiş ada formundaki lounge alanı göz alıcı dekorasyonuyla davetlilerin büyük beğenisini topladı. Gecede konuklar, sunulan ikramları tadına bakarken, DJ performansı ile eğlenme fırsatı da yakaladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.