© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

YILMAZ ULUSOY’DAN LEZZETLİ SOFRA

YILMAZ ULUSOY’DAN LEZZETLİ SOFRA

Ulusoy Holding Yönetim kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy 2016 yılının ilk davetini Vault Karaköy Hotel’de verdi…
Tarihi Sümerbank binasında yapılan ilk yemeğe Yılmaz Ulusoy’un 35 dostu katıldı. Teras katında bir araya gelen misafirler muhteşem İstanbul manzarası ile yemeklerini yediler şarkılar söylediler ve fıkralar anlatarak güldüler. Özellikle ünlü kalp doktoru Prof. Dr Bingür Sönmez ve Prof.Mesut Parlak’ın anlattıkları fıkralar geceye büyük renk kattı. Gecenin sürprizi ise Ümit Tokçan ve Yılmaz Ulusoy’un birlikte söyledikleri Hekimoğlu Şarkısı oldu. Yılmaz Ulusoy bu şarkı sonrasında arkadaşlarından büyük alkış aldı. Ümit Topçan tüm konuklara “Yılmaz Ulusoy sofrasına hoş geldiniz” dedikten sonra söylediği türkülere tüm konuklar eşlik etti..

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.