© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MARKAFONİ BUKOLİ İLE TESLİMATTA FARK YARATIYOR

MARKAFONİ BUKOLİ İLE TESLİMATTA FARK YARATIYOR

Türkiye’nin moda ve yaşam tarzı stili konusunda öncü grubu Markafoni, perakende deneyimini şimdi de Zorlu Center’da açtığı yeni mağazasında tüketicilere ulaştırıyor.E-ticaretin tamamlayıcısı olarak tasarladıkları mağazalarında Markafoni, yeni ve özgün bir deneyim yaşatıyor. Borusan Lojistik inovasyon ekibi tarafından internet alışverişlerinde yaşanan teslimat sorunlarına çözüm olarak geliştirilen yeni nesil teslimat modeli BUKOLİ işbirliğiyle düzenlenen açılışa, iş ve sosyal yaşam dünyasından renkli isimler katıldı. Markafoni CEO’su İlker Baydar ve Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç’in ev sahipliği yaptığı Zorlu Markafoni Mağazası’nın açılışında önemli isimler yer aldı. E-ticaretteki perakende deneyimini İstanbul’un dört bir yanında açtıkları mağazalarıyla zenginleştiren Markafoni, sanal dünyadaki 7,4 milyon kullanıcısına dokunmayı hedefleyerek iletişim kanallarını çeşitlendiriyor. BUKOLİ, akıllı makinelerin aralarında bulunduğu yaklaşık 600 teslimat noktası ile kullanıcılarına İstanbul’da alternatif, yeni nesil bir teslimat imkanı sunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.