© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Wonderpus’tan Görkemli Açılış

Wonderpus’tan Görkemli Açılış

Dünyaca ünlü mobilya dekorasyon markası Wonderpus Çayyolu Alacaatlı caddesinde ki mağazasının açılışını iş,cemiyet,sanat dünyasından bir çok seçkin ismin katıldığı muhteşem bir davetle gerçekleştirdi.

Dünyaca ünlü mobilya dekorasyon markası Wonderpus, Magis iş birliğiyle açılan yeni mağazasının açılışını muhteşem bir davetle gerçekleştirdi. Ankara cemiyet,iş,sanat dünyasından tanınan bir çok ismin yanı sıra Magis firmasının kurucusu Alberto Bustellini ve Magis bölge müdürü Luisa Battista da katıldı. Davetliler bir yandan kendilerine sunulan leziz yemekleri tadarken bir yandan da Ankaralıların dekorasyon anlayışına yeni soluk getirecek mobilyaları da keşfetme imkanı buldular. Dj performansıyla devam eden şık açılışta davetliler bol bol sohbet etme imkanı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.