© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Gece Masalları”na Yoğun İlgi

“Gece Masalları”na Yoğun İlgi

Beyoğlu’nun otantik mekanlarından Adahan İstanbul’un altındaki tarihi Mahzen Sergi Salonu, geçtiğimiz hafta çok özel bir sergiye ev sahipliği yaptı.
İş dünyasının saygın isimlerinden Genpa Holding Başkan Vekili Zeynel Abidin Erdem’in sanatçı kızı Zeynep Erdem, Jennifer İpekel ve Zeynep Solakoğlu’un “Night Tales” isimli karma sergisi şık bir kokteyl ile kapılarını açtı. İş, sanat ve cemiyet hayatının birbirinden ünlü isimleri bu özel serginin açılışına katıldı. Çok sayıda sanatsever ve eleştirmenin yakından takip ettiği karma sergideki eserler büyük beğeni topladı. Özellikle Zeynep Erdem’in mahzende var olan ve bugünde Adahan dahilinde çalıştırılan kuyuya değinerek, kuyunun içinden yukarı doğru çekilen ruhani ve yarı-geçirgen formlardan oluşan heykel çalışması büyük ilgi gördü. Erdem ailesi tüm Zeynep Hanımı yalnız bırakmazken Zeynel Abidin-Emine Erdem çifti sergi açılışına katılan konuklara yakın ilgi göstererek kusursuz bir ev sahipliği yaptılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.