© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Erdoder Yeni Sezon’a Merhaba Dedi

Erdoder Yeni Sezon’a Merhaba Dedi

Erken doğan bebeklerin ve ailelerinin umut ışığı Erdoder Maslak Kasrı’nda bağışçılarına özel bir çay daveti düzenledi. Başkan Canan Göztepe ev sahipliğinde gerçekleşen davete sosyal yaşamın yardımsever isimleri katılırken Canan Göztepe konuklarını kapıda karşıladı. Davette geçtiğimiz aylarda Mardin’de yaptırdığı yeni doğan ünitesinin açılışını yapan derneğin yeni projeleri konuklara anlatıldı. Her bölgeye katkıda bulunmak isteyen vakfın Karadeniz Bölgesi’nde tüm yeni doğan bebeklerin hayata tutunmaları için Trabzon’da yeni doğan ünitesi yaptırma kararı da açıklandı. Davette kısa bir konuşma yapan Göztepe konuklara teşekkürlerini sunarken aynı zamanda Erdoder Dergisini’de konuklara müjdeledi. Oldukça samimi bir havada gerçekleşen davette çekiliş tertip edilirken şanslı konuklara özel hediyeler sunuldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.