© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Wine House By Levni’de Unutulmaz Müzikler

Wine House By Levni’de Unutulmaz Müzikler

Wine House By Levni uzun zamandır sahnelerde görünmeyen müzik duayeni Vedat Sakman’ı müzik severlerle buluşturdu. Her Perşembe akşamı düzenlenecek olan Vedat Sakman müzik gecesinde birbirinden unutulmaz parçalar Wine House By Levni müdavimleri için seslendirilecek. Vedat Sakman’ın ilk sahnesinde oldukça keyif veren bir müzik ziyafetine imza atarken konuklar da atmosferden ve müziklerden oldukça memnun olduklarını dile getirdiler.

[nggallery id=1270]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.