© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TÜGİAD dan Eğlence Dolu 23 Nisan

TÜGİAD dan Eğlence Dolu 23 Nisan

TÜGİAD Ankara Şubesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklar için bir dizi etkinlik düzenledi.
Kentpark Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen programda tam 123 çocuğa eğlence dolu, harika bir gün yaşatıldı. Okullarından kutlama için gelen minik öğrencilere önce öğle yemeği ikram edilirken yemeğin ardından 123 çocuk birlikte çocuk tiyatrosunda sahnelenen Oyuncak isimli oyunu izlediler. TÜGİAD üyeleriyle birlikte neşeli bir çocuk bayramı geçiren çocuklar daha sonra bu özel bayramı ölümsüzleştirmek için topluca fotoğraf çektirdiler.

[nggallery id=1271]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.