© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güçlü Birliğe Güçsüzlerden Teşekkür

Güçlü Birliğe Güçsüzlerden Teşekkür

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Swissôtel’de yardımseverlere bir davet düzenledi.

Öğle yemeğinde bir araya gelen vakfın üyeleri ve yardım severler, yardımlaşmayı ve yaşlılara destek olmayı bir yaşam gereği olarak gören destekçilerine teşekkür plaketi sundular. Vakfın başkanı Gülgen Dural hasta ve yaşlılara destek olmayı hayatın bir gereği olarak görmek gerektiğini dile getirirken kimsesizlere en çok moral vermenin önemli olduğunu dile getirdi. Çok sayıda hayırsever vakfa olan desteklerinin artırarak devam edeceğini ve bu konuda insanları daha aktif olmaya davet ettiklerini belirttiler.

[nggallery id=1269].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.