© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ünlü Golfçüler Bir Arada

Ünlü Golfçüler Bir Arada

Dünyanın önde gelen golf oyuncularının mücadele ettiği Turkish Airlines Open 2014 turnuvasının açılış partisi, görsel şovlarla adeta bir karnavala döndü.
Turkish Airlines Open Golf Turnuvası öncesinde, Maxx Royal Belek Golf Resort’ta gerçekleştirilen açılış partisinde dünyaca ünlü golfçüler bir araya geldi. Alman oyuncu Martin Kaymer ve geçen senenin şampiyonu Victor Dubuisson, otelin terasında buluşan golf tutkunları ve otel misafirler için özel vuruşlar yaptı. Havuzun üç farklı noktasına kurulan platformlardaki hedefleri vurmaya çalışan Victor Dubuisson ve Martin Kaymer’in eğlenceli rekabetinde kazanan isim Martin Kaymer oldu. Toplar hedefi bulduğunda havai fişeklerin patladığı görkemli etkinlikteki, ışık gösterisi de konukların beğenisini kazandı. Etkinliğin ardından Maxx Royal Belek Golf Resort Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy ev sahipiğinde yapılan “Welcome Party”, kalabalık bir davetli topluluğu ile gerçekleştirildi.  Rartide, spor, iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim keyifli vakit geçirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.