© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Turizmin Yeni Adresi The Blue Bosphorus

Turizmin Yeni Adresi The Blue Bosphorus

Bodrum’un turistik beldelerinden Gündoğan’da açılan The Blue Bosphorus, düzenlenen şık bir davetle tanıtımını yaptı.

Bodrum’un en gözde turizm beldelerinden Gündoğan’da hayata geçirilen The Blue Bosphorus, düzenlenen özel bir etkinlikle açılışını gerçekleştirdi. Cemiyet ve iş yaşamının elit isimlerinin katıldığı gecenin ev sahipliğini ise The Blue Bosphorus Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Erdoğan yaptı. Havuz başında keyifli bir akşam geçirmenin tadını çıkaran konuklar bol bol sohbet etme imkanı buldular. Bu özel gecede renkli bir organizasyon gerçekleştirilerek “Victory Night 2013 Bodrum” adıyla Kick Boks turnuvası düzenlendi. Geceye katılan konuklar ilgiyle müsabakaları izleyerek heyecanlarını gizleyemediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.