© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bodrum’da Şık Davet

Bodrum’da Şık Davet

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aysel Akçay kızı Beril Akçay ile birlikte Bodrum’daki evlerinde iftar daveti düzenlediler.

Ankara cemiyet yaşamının seçkin simalarından olan Aysel Akçay her yıl geleneksel olarak Bodrum’daki yazlığında düzenlediği daveti yine çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirdi. Sosyal yaşamın elit hanımlarının katıldığı etkinlik bu kez ramazana denk gelmesi sebebiyle konsept değiştirerek iftar daveti olarak düzenledi. Hanımlar davet boyunca bol bol sohbet ederek Aysel Hanım’ın Türkbükü manzaralı villasında keyifli bir akşam geçirmenin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.