© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutlu Birlikteliklerini Taçlandırdılar

Mutlu Birlikteliklerini Taçlandırdılar

Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Akademisyeni Emir Özeren ile başarılı Moda Tasarımcısı Büşra Edebali, İzmir’de bulunan Tarihi Havagazı Fabrikası’nda hayatlarını şık bir düğün ile birleştirdi.
Bir buçuk sene önce arkadaş ortamında tanışan mutlu çiftin düğünü, konukların şıklığı ile ön plana çıktı. Çiftin nikah şahitliklerini Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan yaparken, çiçeği burnunda gelin ve damadın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Şahitler ve tüm konukların huzurunda nikah memuruna “Evet”yanıtını veren mutlu çift, nikah merasiminin ardından yakınlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Gelin Büşra Edebali kendi özel tasarımı olan gelinliği giyerken Damat Emir Özeren ise Black Prestije’i tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.