© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sevgi Soluk’tan “Güzel” Seminer

Sevgi Soluk’tan “Güzel” Seminer

Stil danışmanı ve güzellik uzmanı Sevgi Soluk Türkiye genelinde düzenlediği makyaj ve satış teknikleri seminerini Ankara Divan Otel’de gerçekleştirdi.

Neomed ürünleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Sevgi Soluk, güzellik merkezi sahipleri ve eczacılara satış teknikleri ve güzellik ürünlerinin kullanımı, doğru makyaj teknikleri hakkında geniş kapsamlı bilgiler sundu. Türkiye genelinde düzenlenen seminere ilginin yoğun olduğu gözlenirken deneyimli ve Türkiye’deki başarıları yankı bulan Sevgi Soluk edindiği tecrübeleri katılımcılarla içtenlikle paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.