© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ted’den Anlamlı Davet

Ted’den Anlamlı Davet

Türk Eğitim Derneği (TED) Sosyal Hizmetler Komitesi, tam eğitim bursu programına katkı sağlamak amacıyla Beymen Kavaklıdere’de şık bir müzayede düzenledi.

Müzayedeyi ünlü antikacı Uğur Batur sundu. Ünlü ressamların eserleri ve eşyaları konuklar tarafından büyük ilgi gördü. Komite üyelerinin organize ettiği davete müzayededen elde edilen gelir tam eğitim bursu programına aktarıldı. Kavaklıdere Beymen Mağazası’nda gerçekleşen müzayede Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerini buluşturdu. Davetin açılış konuşmasını gerçekleştiren Türk Eğitim Derneği Sosyal Hizmetler Komitesi Başkanı Funda Esen, “alacağınız ürünler bir çocuğun mutluluğu olacak” dedi. 175 parçanın satıldığı müzayedede Sultan Reşat’ın kızı Lütfiye Sultan’a ait mücevherler de yer aldı. Çekişmeli geçen müzayedede renkli görüntüler yaşandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.