© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Renklerin Dansına” Büyük ilgi

“Renklerin Dansına” Büyük ilgi

Next Level AVM, ünlü ressam Yavuz Bozkurt’un “Ankara’nın Renkleri Sergisi”ne ev sahipliği yaptı.
“Next Level’da görebileceğiniz yeni sergim ile kendinizi geçmişten bugüne bir zaman tünelinde hissedecek, Ankara ve çevresinde yaşadığım anılarımı, samimi duygularımı hissedeceksiniz. Ankara’da bir sanatçının isteyeceği tüm canlı görseller mevcuttur. Yaşamak ve eserlerimi hayata geçirmek için Ankara vazgeçemeyeceğim şehirdir. “ diyen ünlü ressam Yavuz Bozkurt, yeni eserlerini Ankaralı sanatseverlerin beğenisine sundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.