© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Holika Holika Açıldı

Holika Holika Açıldı

Kozmetik ürünlerinin en başarılı isimlerinden biri olan Holika Holika Ankara’da hizmete açıldı.

Cilt bakım ürünlerine oldukça geniş yer verilen mağazada A’dan Z’ye her şeyi bulmak mümkün. Açılışı gerçekleştirilen mağazaya çok sayıda davetli katıldı. Davetin ev sahipliğini gerçekleştiren Sinem Güven davete katılan tüm konuklarla yakından ilgilendi. Tüm bakım ürünlerinin bulunduğu mağazada, konuklar ürünleri test etti. Davete katılan misafirler alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.