© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sürpriz Doğum Günü

Sürpriz Doğum Günü

Başkent cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Nuray Akbacakoğlu, Espositos’ta gerçekleşen sürpriz partiyle yeni yaşını kutladı.

Yeni yaşını, yakın arkadaşlarının gerçekleştirdiği sürpriz partiyle kutlayan Nurak Akbacakoğlu şaşkınlığını gizleyemedi. Espositos’ta gerçekleşen partiye Akbacakoğlu’nun yakın arkadaşları katıldı. Renkli gecede konuklar canlı müziğin tadını cıkardı. Nuray Hanım pastasının mumlarını üflerken bu özel gününde yanında olan tüm dostlarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.