© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ÇABA Show’a Gençlerden Büyük Destek

ÇABA Show’a Gençlerden Büyük Destek

Çaba Derneği’nin etkinliklerinde yer alan gençlerin daha aktif rol almak istemesi sonucunda, iş hayatında hızlı yükselişler gösteren genç yöneticilerden oluşan ÇABA Genç, ilk etkinliği “LONC PARTY”de buluştu.
İstinye Binicilik Merkezi SIEC’in içinde yer alan Manej’de düzenlenen cemiyet hayatının genç kuşak temsilcileri katıldı. ÇABA Genç’in eş başkanları Hezan Özbek ve İdil Fırat yaptıkları ortak açıklamada “Üyelerimizin öncelikli hedefleri; sahip oldukları dinamik ve sıra dışı vizyonlarıyla ÇABA Derneği’nin hedeflerini daha da yukarıya çekerek ihtiyacı olan daha çok çocuğa ulaşmak ve yardım etmektir… ÇABA Derneği’nin bir uzantısı olarak yarattığımız bu oluşum derneğin genç yüzü olacaktır. Bu gece ilk etkinliğimizi başarıyla gerçekleştirdik ve çok olumlu tepkiler aldık. Bundan sonra da çalışmalarımıza son hız devam edeceğiz” dedi. ÇABA Genç’in ilk etkinliği olması ve Lonc kelimesinin tayların Manej’de yaptığı, ilk çıkışa, tura verilen isim olması sebebiyle “LONC PARTY” adı verilen etkinlik Sabancı sponsorluğunda düzenlendi. LONC PARTY, 8 Aralık’ta düzenlenecek olan ÇABA Show’u desteklemek amacıyla düzenlendi. Davetiye satışlarından elde edilen gelir, ÇABA Show’da olacağı gibi daha önce birinci ve ikinci dereceden suça karışmış ancak rehabilite olmuş, topluma kazandırılmış dezavantajlı çocuklarımızın hayatlarını sürdürdükleri ve eğitim gördükleri Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi Kampüsü’nün inşaatı için kullanılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.