© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sürpriz Doğum Günü

Sürpriz Doğum Günü

Başkent cemiyet hayatının seçkin isimlerinden, Wellness Club sahibi Ahsen Demirci’nin gerçekleşen doğum günü, cemiyetin elit isimlerine keyifli bir gün yaşattı.

Ahsen Demirci, yeni yaşını cemiyetin sevilen hanımları ile birlikte kutladı. Renkli görüntülere sahne olan partide Ahsen Hanım, bu özel gününde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Neşeli geçen partide cemiyet hayatının önemli isimleri yemek eşliğinde günlük hayatın stresinden uzaklaşırken Ahsen Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.