© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Minik Bora’ya Büyük Kutlama

Minik Bora’ya Büyük Kutlama

Ankara sosyal yaşamının renkli isimlerinden Suat Yetişen ile güzel eşi Özlem Yetişen, yakışıklı çocukları Bora için keyifli bir doğum günü partisi düzenledi.

Oldukça renkli görüntülerin ortaya çıktığı partide Suat- Özlem Yetişen çifti, davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi. Yakışıklı Bora’nın kovboy temalı yaş günü partisine katılan arkadaşları ve aile dostları yeni yaşında Bora’yı yalnız bırakmadılar. Heyecan dolu bakışlar eşliğinde gelen pastayı üfleyen Bora, arkadaşlarıyla beraber oyunlar oynayarak günün tadını çıkardı. Party Designer tarafından düzenlenen organizasyon, büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.