© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Avukatların Görkemli Şöleni

Avukatların Görkemli Şöleni

Türkiye Avukatlar Günü’ne özel gerçekleştirilen etkinlik, Başkentli avukatların oldukça yoğun katılım gösterdiği görkemli bir gecede gerçekleşti.

Avukatlar Günü’ne özel etkinliğin Ankara’daki adresi Barolar Birliği’ne ait olan LİTAİ TBB Konuk Evi’nde gerçekleşti. Davete katılanlar arasında Ankara Barolar Birliği Başkan’ı Metin Feyzioğlu’da vardı. Görkemli davette avukatlar, canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir gece yaşadılar. Düzenlenen baloya, Ankara’nın genç ve başarılı avukatlarından Oğuzhan Buhur ve zarif eşi Zeynep Buhur ile önümüzdeki Ankara Barolar Birliği başkanlık seçimi adayı Oğuz Akçay’da katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.