© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Spor Camiası Düğünde Buluştu

Spor Camiası Düğünde Buluştu

Ünlü teknik adam Bülent Uygun, JW Marriott Otel’de düzenlenen görkemli düğün töreninde hayatını Özlem Füsun Tezel ile birleştirdi. Çiftin düğününe spor ve iş dünyasından çok sayıda seçkin isim katıldı.
Ülkemizin başarılı teknik direktörlerinden Bülent Uygun, özel bir inşaat şirketinde çalışan Füsun Özlem Tezel ile evlendi. Spor camiasından çok sayıda tanıdık ismin yer aldığı törende Uygun’un mutluluğu yüzünden okunurken, gelin Tezel duygusal anlar yaşadı. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun alkışlar arasında kıydığı nikahta, çiftin şahitleri arasında Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları ile Mehmet Öz yer aldı. Tören sırasında duygusal anlar yaşayan gelin Tezel, göz yaşlarını tutamazken, Uygun’un da son derece mutlu olduğu gözlendi. Renkli gece sonunda çift balayı adresi olarak yurt dışına çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.