Başa Dön

Aşklarını Resmileştirdiler

Aşklarını Resmileştirdiler

Rescate Otelleri ve Akay Grup Yönetim Kurulu üyesi Gaye Akay ile Cotta Restoran’ın sahibi iş adamı Onur Gezen, Sheraton Otel’deki törenle hayatlarını birleştirdiler.

Akay Grup ve Rescate Otelleri Yönetim kurulu üyesi Gaye Akay ile Cotta Restoran’ın sahibi başarılı iş adamı Onur Gezen, Sheraton Otel’de gerçekleşen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. İş, siyaset ve cemiyet hayatının birçok önemli ismi düğün törenine katılarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Çiftin nikahına iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri şahitlik yaparken dünya evine giren gençlerin ve ailelerinin mutluluğu görülmeye değerdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.