© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

SKAL’DAN ANKARA BULUŞMASI

SKAL’DAN ANKARA BULUŞMASI

Skal İnternational Başkanı Sadık Altıparmak’ın ev sahipliğinde düzenlenen ve Sheraton Hotel’de gerçekleştirilen etkinlikte Skal üyeleri bir araya geldi.Her ay olağan olarak düzenlenen Scal International Ankara toplantısının bu ayki adresi Ankara Sheraton Otel oldu. Davetin ev sahipliğini Skal International Başkanı Sadık Altıparmak üstlendi. Gelen konuklarla yakından ilgilenen Altıparmak, açılış konuşmasında, katılan tüm konuklara teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.