© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MİNYON KONSEPTLİ PARTİ

MİNYON KONSEPTLİ PARTİ

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Koray-Tuğba Kartal çiftinin yakışıklı oğlu Yiğit Kartal’ın 11.yaş doğum günü partisi Downtown Roll House’de kutlandı.Downtown Roll House’de kutlanan Koray-Tuğba Kartal çiftinin biricik oğlu Yiğit Kartal’ın 11.yaş doğum günü partisi renkli görüntülere sahne oldu. Minyon konseptinde kutlanan partiye çok sayıda davetli katıldı. 11. yaşına giren Yiğit Kartal’a birbirinden güzel hediyeler geldi. Doğum günü partisi sonunda Koray-Tuğba Kartal çifti,katılan tüm davetlilere tek tek teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.