© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

FATİH VE İPEK AİLELERİ’NİN MUTLU GÜNÜ

FATİH VE İPEK AİLELERİ’NİN MUTLU GÜNÜ

Ankara İçkale Hotel’de gerçekleştirilen düğünle Dışişleri Bakanlığında çalışan Fatih Ökdem ve butik tasarımcısı İpek Pirinç çifti, mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Sekiz ay önce tanışan Fatih Ökdem ve İpek Pirinç çifti, Ankara İçkale Hotel’de düzenlenen muhteşem düğünle evlendi. Geçtiğimiz kasım ayında nişanlanan çift balayına ise Uludağı tercih etti. Fatih Ökdem ve İpek Pirinç çiftinin düğününde renkli görüntüler ortaya çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.