© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

SKAL Yeni Yılı Kutladı

SKAL Yeni Yılı Kutladı

SKAL Turizm Profesyonelleri Derneği yeni yılı Sheraton Otel’de düzenlenen bir balo ile kutladı. 2018’i uğurlayıp 2019’u karşılayan Skal üyeleri ve davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırdı.

Baloya otel işletmecileri, acente sahipleri, akademisyenler ve rehberler gibi turizm sektörünün içinde bulunan bir çok isim katılım gösterdi. Fuaye alanında kokteyl ile başlayan davet, tüm konukların katılmasının ardından salonda devam etti. Tüm gece özel bir orkestranın şarkılarıyla eğlenen davetliler muhteşem bir gece geçirdiklerini dile getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.